top of page
Beyaz Yapısı

DAİRELERİMİZ

Lotus Life Apart, kendine has mimari tarzına bürünerek, 2023 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Apartımız kaliteli, sade ve lüks olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Dairelerimiz, 1+1 ve ortalama 55-60 m2 olup, apart daire standartlarının üzerinde genişlik ve ferahlığa sahiptir. Her daire salon, oda, antre, wc-banyo ve bağımsız mutfak şeklinde tasarlanmıştır. Dairlerin wc-banyo kısmı ile mutfaklarında havalandırma bulunmaktadır.

Dairelerimizde, çift kişilik baza başlık yatak, 4 kapaklı büyük gardırop, 102 ekran smart TV, yemek masası ve sandalyeleri, koltuk ve berjer, süpürge makinası, set üstü ocak, aspiratör, büyük boy buzdolabı, 7 Kg çamaşır makinası, mutfak-banyo dolapları ve halılar bulunmaktadır. Lotus Life, dairelerini dizayn ederken eşyaların sıfır, kaliteli, garantili ve marka ürünlerden oluşmasına dikkat etmiştir.

Apart otelimiz, içeriden ve dışarıdan kesintisiz 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Misafirlerimiz için, apart otele ait otopark, ısınma ve sınırsız wifi olanakları bulunmaktadır.

Merkezinde memnuniyet, tasarım ve sadelik bulunan hizmet anlayışımız sayesinde, apart otelimizde kaldığınız andan itibaren alışılmışın dışında bir deneyim yaşayacağınızdan eminiz. Kapıdan içeri adımınızı atar atmaz, benzersiz Lotus Life konukseverliğini fark edeceksiniz. İnternet sitemize göz atarak daha fazlasını öğrenebilir ve hemen yerinizi  ayırtabilirsiniz.

bottom of page